Operator prasy krawędziowej
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Jt Stal Serwis Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • produkcja komponentów o wysokim poziomie jakości zgodnie ze specyfikacją i rysunkami
  • przygotowanie prasy do gięcia – ustawianie
  • obsługa przyrządów kontrolno - pomiarowych
  • realizacja przyjętych harmonogramów produkcyjnych
  • kontrola i utrzymanie pras w ruchu w celu zapewnienia sprawności technicznej
  • zapewnienie skutecznego przepływu informacji
  • dbanie o sprzęt, wysoką jakość oraz przestrzeganie zasad BHP
  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku Operator Prasy Krawędziowej
  • dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno - pomiarowymi
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnicy
  • umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • rzetelne wykonywanie powierzonych czynności
  • gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • System premiowania
  • Przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • Pracę od zaraz
  • Ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

Możliwy kontakt telefoniczny: 662081887.

Preferowany kontakt w godzinach 08:00-16:00.

  • Praca Ruda Śląska
  • Operator Ruda Śląska
  • Operator koparki Ruda Śląska
  • Operator maszyn Ruda Śląska
  • Operator wózków widłowych Ruda Śląska
  • Operator maszyn budowlanych Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862