Operator prasy krawędziowej do przyuczenia
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
IQ METAL
16. 8. 2024

Firma IQ Metal Sp. z o.o. w Szczecinie Dąbiu ul. Kniewska 7 świadcząca zintegrowane usługi w obszarze obróbki metalu zatrudni:

Obowiązki

  • Praca na prasach krawędziowych, odpowiednie wyginanie, przyginanie elementów metalowych na prasach
  • Przygotowanie elementów do wyginania
  • Kontrola elementów po wygięciu

Wymagania

  • Chęć do pracy i nauki, nabywania nowych kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnie na stanowisku
  • Gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, docelowo a czas nieokreślony produkcyjnej
  • Przyuczenie, szkolenia i kursy zawodowe, możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień
  • Dobre warunki pracy i socjalne, dodatkowe benefity
  • Darmowe napoje, owoce, kanapki, przekąski-karta przedpłacona
  • Dodatkowe bonusy: kafeteria ze świadczeniami typu:karta sportowa, kody wartościowe Empik, Allegro, Decathlon, lekarz online, kursy językowe
  • Premie świąteczne 2x w roku, dofinansowanie wypoczynku "wczasy pod gruszą"

  • Potrafimy docenić:
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, miara
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn
  • Wykształcenie zawodowe / techniczne w kierunku obróbki metalu

  • Praca Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567