Operator prasy krawędziowej
  • Starachowice
operator prasy krawędziowej
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Aktualnie pracujesz, ale chcesz dorobić do swojego budżetu?

Zapewniamy elastyczne godziny pracy i płacy.

Zapraszam Cię do aplikowania na ogłoszenie lub do kontaktu telefonicznego t.538 5111 55

Oczekujemy

  • motywacji do pracy
  • dokładności
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
  • pracę w stabilnej firmie wytwarzającej regały do magazynowania
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość pracy na część etatu
  • pakiet benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe

Zadania

  • przygotowanie maszyn do pracy
  • programowanie urządzeń i gięcie elementów zgodnie z dokumentacją technologiczną (praca w systemie TRUMPF)
  • utrzymywanie maszyny w dobrym stanie oraz zgłaszanie wszelkich usterek
  • przezbrajanie maszyn oraz dobieranie odpowiednich narzędzi do wykonywanych zadań
  • kontrola jakości wykonanych elementów za pomocą narzędzi pomiarowych

  • Praca Starachowice
  • Operator Starachowice
  • Operator maszyn Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567