Operator prasy krawędziowej
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Metaal Flex
12. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-obsługa pras krawędziowych marki Safan i Amada-materiały o grubości od 1,5mm do 3mm (maksymalny zasięg gięcia metalu wynosi 3000 mm, a maksymalna siła prasowania 1500 kN),

-ustawianie maszyny, dobór właściwych narzędzi, włączanie programu, korekty w programie, kontrola jakości produktu za pomocą pomiarowych narzędzi,

-materiały ze stali, stali nierdzewnej, aluminium,

-produkcja metalowych elementów do branż m.in. spożywczych bądź automotive,,

-praca seryjna jak również pojedyncze sztuki.

Zakład oferuje szeroką gamę metod obróbki blachy. Dzięki ich technikom i maszynom mogą kompleksowo przetworzyć stal, stal nierdzewną, miedź, tytan i aluminium według życzeń klienta. Firma jest partnerem w zakresie skomplikowanej technicznie obróbki blach w średnich seriach. Zajmują się tez obróbką końcową, taką jak malowanie proszkowe i lakierowanie.

WYMAGANIA:

-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

-doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych minimum 3 lata,

-umiejętność dokonywania pomiarów za pomocą np. suwmiarki, średnicówki,

-znajomość rysunku technicznego.

OFERUJEMY:

-atrakcyjną stawkę,

-prace na nowo wybudowanej, czystej i przestronnej hali produkcyjnej,

-umowę na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia,

-bezpłatny transport i dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,

-wysoki standard zakwaterowania, w pełni wyposażonego w AGD,

-bezpłatny dostęp do pralnio-suszarni,

-program poleceń pracowniczych,

-ubezpieczenie zdrowotne oraz opiekę polskich koordynatorów.

  • Praca opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293