Operator prasy krawędziowej
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Bowim S.A.
26. 8. 2024

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz  prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • samodzielne programowanie prasy krawędziowej i prowadzenie procesu gięcia elementów, zgodnie z dokumentacją techniczną
  • kontrola jakości wykonanych detali
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • uprawnienia do obsługi suwnic

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość realizacji własnych inicjatyw

  • Praca Sosnowiec
  • Operator Sosnowiec
  • Operator koparki Sosnowiec
  • Operator maszyn Sosnowiec
  • Operator wózków widłowych Sosnowiec
  • Operator maszyn budowlanych Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536