Operator prasy krawędziowej
  • Złotkowo
wielkopolskie, Złotkowo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Jeżeli chcesz pracować w firmie, która jest liderem w branży projektowania oraz produkcji lotniskowych systemów sortowania i kontroli.

A przy tym masz doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą pracy krawędziowej.

I do tego rysunek techniczny nie jest Ci obcy?

Świetnie się składa! Zapoznaj się z ofertą i aplikuj - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!

Miejsce pracy: Złotkowo

Oczekujemy

  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • doświadczenia w obsłudze pras krawędziowych
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • rzetelności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • zdolności manualnych
  • komunikatywności
  • zaangażowania, odpowiedzialności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę w systemie jednozmianowym (7-15), pn-pt
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
  • ciekawą pracę dająca możliwość rozwoju i awansu
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)

Zadania

  • obsługa pras krawędziowych
  • codzienna realizacja planów produkcyjnych i zamówień
  • kontrola jakości wykonanych elementów
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny
  • utrzymywanie w należnym stanie technicznym narzędzi do prasy krawędziowej (stemple, matryce)
  • regulacja i kontrola parametrów procesu
  • wymiana narzędzi

  • Praca wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322