Operator prasy CNC
  • Łapy
Łapy, Łapy, Podlaskie, Polska
Energy Nortle Sp. z o.o.
8. 10. 2024

W Energy Nortle zajmujemy się projektowaniem urządzeń, produkcją rozdzielnic elektrycznych, a także ich serwisem. Jako Firma doceniamy ludzi wytrwałych, którzy ciągle doskonalą siebie oraz rozwijają organizację.
Czego możesz się u nas spodziewać?
Do naszego Zespołu szukamy osób doświadczonych jak i chętnych do nauki, chcących podnosić swoje kwalifikacje. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, lubisz majsterkować i chcesz rozwijać swoje umiejętności to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Miejsce pracy: ul. Mostowa 13 , 18-100 Łapy
Nasze wymagania:
- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi - suwmiarka, metrówka, kątomierz
- Znajomość rysunku technicznego
- Współpraca z technologami oraz dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
- Umiejętność pracy w Zespole
- Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (2 zmiany od poniedziałku do piątku) - aktualnie 1 zmiana
Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy na prasie krawędziowej lub z innymi maszynami sterowanymi numerycznie
Twój zakres obowiązków:
- Obróbka plastyczna blach (obsługa prasy krawędziowej)
- Wykonywanie elementów zgodnie ze specyfikacją techniczną
- Kontrola jakości detalu (ocena wizualna, kontrola wymiarów) i poprawności procesu
- Odpowiednie oznaczanie wyrobu gotowego według standardów firmy
- Dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi
- Realizacja zadań zgodnie z planem produkcji
- Praca zgodnie z zasadami bezpieczeństwa
To oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
- Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach)
- Przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole
-- Dodatkowe benefity:
- Program emerytalny PPK, gdzie składki opłaca pracodawca
- Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)
- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
- Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe
Jesteś zainteresowana/y? Chcesz dołączyć do naszego Zespołu? Aplikuj!

  • Praca Łapy
  • Operator Łapy
  • Operator maszyn Łapy
  • Łapy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190