Operator prasy automatycznej (z UDT) | umowa o pracę, dwie zmiany!
  • Oława
Oława, Oława, Dolnośląskie, Polska
QSense Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
21. 9. 2024

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora prasy automatycznej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta;
  • Wynagrodzenie na poziomie 6000 - 8000 zł brutto miesięcznie - w zależności od doświadczenia;
  • Dodatkowy system bonusowy, miesięczne premie.

Opis stanowiska:

  • Obsługa prasy - programowanie i załadunek maszyny, przezbrajanie, kontrola jakości gotowego produktu (obsługa narzędzi pomiarowych);
  • Praca dwuzmianowa (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00) od poniedziałku do piątku.

Czego oczekujemy?

  • Uprawnień UDT na wózek widłowy - warunek konieczny, mile widziane uprawnienia na suwnicę;
  • Doświadczenia przy obsłudze prasy/wtryskarki;
  • Komunikatywnej znajomości języka polskiego.

  • Praca Oława
  • Operator Oława
  • Operator maszyn Oława
  • Oława - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838