Operator pras postępowych
  • Stanowice
dolnośląskie, Stanowice, dolnośląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa pras automatycznych progresywnych (postępowych) zgodnie z planem produkcji,
  • przygotowanie pras do pracy oraz montaż i demontaż narzędzi do pras,
  • pomiary i kontrola jakości produkowanych części,
  • dzienne przeglądy i dbałość o stan powierzonych maszyn,
  • współpraca z działem technicznym w przypadku awarii.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w pracy przy prasach automatycznych progresywnych (postępowych),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • uprawnienia na suwnicę i wózek widłowy.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, adekwatne do doświadczenia zawodowego,
  • premię regulaminową - 1 400 zł brutto miesięcznie,
  • pracę w systemie 2 zmianowym - 06:00-14:00, 14:00-22:00,
  • możliwość zdobycia uprawnień UDT na wózek widłowy i suwnicę,
  • wczasy pod gruszą,
  • wartościowe paczki świąteczne,
  • premię jubileuszową wypłacaną raz na 2 lata,
  • płatne nadgodziny - dla osób chętnych,
  • opiekę tzw. "Buddy" na czas wdrożenia,
  • pełne zaplecze socjalne - nowa hala,
  • pracę w małym kameralnym zespole, stanowiska gniazdowe,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stałą współpracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238