Operator pras krawędziowych
  • Tczew
Tczew, Tczew, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta produkującego elektronikę dla różnych branż w Tczewie poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR PRAS KRAWĘDZIOWYCH

praca w systemie zmianowym

Twoje zadania:

  • obsługa pras krawędziowych
  • raportowanie wszelkich usterek
  • dokonywanie pomiarów wykonywanych elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • dokładność i precyzyjność w działaniu, spostrzegawczości
  • doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych - będzie dodatkowym atutem kandydata

Co oferujemy Tobie?

  • umowa o pracę bezpośrednio z zakładem
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydata w przedziale 5800-7600 zł/brutto
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • indywidualną premię miesięczną w wysokości 250 zł brutto (premia frekwencyjna)
  • dodatek za pracę w nadgodzinach (wyższy niż przewiduje Kodeks Pracy)
  • dodatkowe przerwy w pracy (dłuższe niż przewiduje Kodeks Pracy)
  • pakiet socjalny: „wczasy pod gruszą", świadczenie „choinkowe", karta sportowa
  • nagrodę jubileuszową
  • programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie oraz wdrożone usprawnienia, program poleceń do pracy
  • prywatna opieka medyczna (gabinet na terenie firmy)
  • bezpłatne korzystanie z siłowni na terenie firmy
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość dofinansowania nauki oraz w 100% sponsorowane kursy zawodowe
  • możliwość awansów wewnętrznych
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy (potwierdzone przez Instytucje Państwowe)

Brzmi jak Twoja nowa praca? APLIKUJ, a my Ci w tym pomożemy! :)

  • Praca Tczew
  • Operator Tczew
  • Operator maszyn Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584