Operator Pras Krawędziowych
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
MAAN Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac związanych z gięciem detali na prasie CNC
  • Przygotowywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Kontrola poprawności wykonanych detali
  • Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
  • Bieżąca konserwacja oraz czyszczenie maszyny

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn typu CNC
  • Obsługa przyrządów pomiarowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Godziny pracy: 1 zmiana
  • Kartę Benefit System
  • Owocowe wtorki
  • Zniżka dla pracowników na zakup okapów kuchennych
  • Program poleceń pracowniczych
  • Koleżeńską, niekorporacyjną atmosferę w zespole
  • Świąteczne bonusy
  • Dogodną lokalizację: 900 m od dworca PKP w Pruszkowie, bardzo dobry dojazd z tras: A2, S2, S8.

  • Praca Pruszków
  • Operator Pruszków
  • Operator maszyn Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055