OPERATOR, POMOCNIK OPERATORA MASZYN WYTŁACZAJĄCYCH
  • Celestynów
Celestynów, Celestynów, Mazowieckie, Polska
Bogucki Folie
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

OPERATOR, POMOCNIK OPERATORA MASZYN WYTŁACZAJĄCYCH!
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Obsługa maszyn i urządzeń, głównie wytłaczarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych czołowych producentów,
• Przygotowanie, uruchamianie, prowadzenie procesów technologicznych zgodnie ze standardami pracy, korygowanie parametrów produkcyjnych,
• Ustawianie, przezbrajanie stanowisk produkcyjnych (maszyny, urządzenia i oprzyrządowanie)
• Kontrola i wyjaśnianie rozbieżności,
• Dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie maszyn i urządzeń,
• Kontrola jakościowa produkowanych detali,
• Czyszczenie i konserwacja linii i urządzeń, udział w pracach zespołu DUR.
• Raportowanie wskaźników, poprzez zintegrowany system MES
NASZE WYMAGANIA
• Doświadczenie w pracy z zautomatyzowanymi liniami technologicznymi,
• Znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych (w szczególności PE, EVOH, PA, PP),
• Ogólna wiedza mechaniczna,
• Podstawowa umiejętność obsługi komputera,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
• Możliwość przeszkolenia oraz nauki.
OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• Pakiet benefitów pozapłacowych,
• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
• Pracę w stabilnej firmie, opartej o nowoczesne maszyny,
• Przyjazną atmosferę i wysoki standard pracy – dbamy o Twoje bezpieczeństwo oraz dobry humor.

  • Praca Celestynów
  • Operator maszyn Celestynów
  • Operator Celestynów
  • Celestynów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055