Operator pociągu logistycznego
  • Sosnowiec
operator pociągu logistycznego
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Dla naszego Klienta - czołowego producenta części samochodowych poszukujemy pracowników na stanowisko operatora pociągu logistycznego?

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem szczegółów - aplikuj, a nasz konsultant na pewno do Ciebie zadzwoni!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość systemu Kanban, znajomość systemu SAP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczne, dostęp do platformy benefitowej)

Zadania

  • obsługa pociągu logistycznego
  • dostarczanie opakowań i komponentów na linię produkcyjną
  • kompletacja wyrobu gotowego w wyznaczonej strefie na magazynie
  • praca przy pomocy kart Kanban
  • praca ze skanerem

  • Praca Sosnowiec
  • Operator Sosnowiec
  • Operator koparki Sosnowiec
  • Operator maszyn Sosnowiec
  • Operator maszyn budowlanych Sosnowiec
  • Operator wózków widłowych Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714