Operator Paneli NC na Produkcji
  • Gdańsk, pomorskie
Gdańsk
HR TEAM Sp. z o. o.
14. 7. 2024
5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk, Nowy Świat

Specjalizacja zakładu: Produkcja Rurociągów (Wykończenie Paneli NC (rur niekołowych)

Wymagania :

  • Chęć do pracy zmianowej
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa obsługa komputera
  • Doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej będzie dużym atutem

Zakres obowiązków:

  • Ręczne prace laminiarskie
  • Obsługa komputera (Excel, SAP – wpisywanie danych do systemu i rejestru)
  • Obsługa szlifierek elektrycznych/pneumatycznych (cięcie i szlifowanie elementów paneli NC)
  • Szpachlowanie, polerowanie, malowanie (żelkotem)
  • Uzupełnianie materiałów produkcyjnych (włókno szklane, substancje chemiczne)
  • Praca na wysokości powyżej 3 m (panele mają średnicę od 300 mm do 3600 mmm)

Warunki:

  • Umowa Zlecenie
  • Stawka podstawowa: 30 zł/h brutto
  • Premia uznaniowa przyznawana co miesiąc: 15% wynagrodzenia podstawowego
  • Dopłata mieszkaniowa: 1 zł do godziny netto
  • System pracy: 2 ZMIANY (12H ) dzień 1zm - dzień 2 zm - 2 dni wolne
  • Możliwe nadgodziny dla chętnych

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik na wysokościach Gdańsk
  • Operator gdański
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Operator Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388