Operator / Operatorka Wózka Widłowego - Chłodnia & Mroźnia
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Żabka Polska
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka unoszącego
  • transport towaru w obszarze całego magazynu
  • obsługa skanera
  • inwentaryzacja towaru
  • kontrola stanów magazynowych
  • praca w sekcji chłodnia lub mroźnia
  • przyjmowanie asortymentu według dokumentów WZ
  • obsługa systemu Qguar

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, odpowiedzialność i uczciwość
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy)
  • dodatek transportowy
  • dodatek sezonowy
  • niezbędną odzież roboczą
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • bogaty pakiet socjalny, m.in.: piknik rodzinny, spotkania integracyjne, paczki na święta
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz w ramach rekrutacji wewnętrznych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Polityka równości

W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.

Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości. (https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/nasze-polityki/)

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie upraszczają życie milionom Polaków.

Dołącz do nas i pracuj z nami w Centrum Logistycznym w Gliwicach - Szałszy.

Masz uprawnienia do obsługi wózków wydane przez Urząd Dozoru Technicznego? To super! Aplikuj!

Nie posiadasz uprawnień UDT, ale masz doświadczenie i chcesz razem z nami upraszczać ludziom życie? To nie przeszkoda - aplikuj, z nami rozwiniesz swoje kompetencje.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690