Operator, operatorka produkcji
  • Bolesławiec
operator, operatorka produkcji
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zapraszamy Panie i Panów.
Zakład produkcyjnyw centrum miasta!
3 zmiany po 8 godzin.
Stabilna pracaz perspektywą długiego zatrudnienia.

Oczekujemy

  • przede wszystkimchęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • „wycieczkę” po produkcji"– zobaczysz firmę, zanim podejmiesz decyzję o podjęciu pracy
  • umowę o pracętymczasową (możliwość zatrudnienia w firmie po 6 miesiącach), odprowadzimy wszystkie składki, masz prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • wynagrodzenie bez nadgodzin ok. 3500 - 3600 na rękę miesięcznie
  • pracę w systemie4-brygadowym, 8 godz. dziennie (4 dni pierwsza zmiana - dzień wolny, 4 dni druga zmiana - dzień wolny, 4 nocki - 2 dni wolne)
  • dodatek nocny +34%
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce przyzakładowej
  • perspektywę długofalowej współpracy

Zadania

  • odbiór gotowych wyrobów z linii produkcyjnej
  • kontrolawyrobów oraz ichpakowanie
  • opisywanie etykiet

  • Praca Bolesławiec
  • Operator Bolesławiec
  • Pracownik produkcji Bolesławiec
  • Operator maszyn Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392