Operator/Operatorka maszyn CNC
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
EWL S.A.
2. 5. 2024

W Bolesławcu poszukujemy obecnie kandydatów i kandydatek na stanowisko:
Operator Maszyn CNC
Zadania:
- Obsługa maszyn CNC, dobór właściwych parametrów w celu wykonania detalu (branża automotive);
- Przezbrajanie, wprowadzanie korekt, programowanie maszyny;
- Obróbka skrawaniem.
Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku.
Oferta:
- Umowa o pracę- bez pośredników!
- Wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia i umiejętności- chcemy poznać Twoje oczekiwania finansowe;
- Premia miesięczna;
- Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, kafeterii MyBenefit, dofinansowania do posiłków, itd.
Zapraszamy do przesłania aplikacji!
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

  • Praca Bolesławiec
  • Operator maszyn Bolesławiec
  • Operator Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864