OPERATOR / OPERATORKA MASZYN BUDOWLANYCH
  • 05-850 Ożarów Mazowiecki
mazowieckie, 05-850 Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Keller Polska Sp. z o.o. 1
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Ożarów Maz. / Łódź (delegacje: cała Polska)

Twoje zadania:
Obsługa wybranych maszyn budowlanych: palownic, wiertnic
do kotwi, pomp do mieszanek betonowych, zespołów maszyn
do produkcji mieszanek betonowych, koparek lub ładowarek
jednonaczyniowych.

Szukamy kandydata, który charakteryzuje się:
Doświadczeniem zawodowym w wykonywaniu prac na wybranych maszynach
budowlanych – możliwość przeszkolenia
Dyspozycyjnością
Zaangażowaniem
Czynnym prawem jazdy kat. B

Oferujemy:
Możliwość zdobycia cennego oświadczenia oraz nowych kwalifikacji
Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
Przyjazną atmosferę w zgranym i wspierającym zespole
Pracę w międzynarodowym środowisku
Zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas delegacji
Pracę w ciekawej i innowacyjnej branży
Prywatną opiekę medyczną
Ubezpieczenie na życie PZU
Kartę sportową oraz dofinansowanie do wypoczynku.

  • Praca mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045