Operator / Operatorka maszyn
  • Krapkowice
Krapkowice, Krapkowice, Opolskie, Polska
Mondi Krapkowice Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, w firmie będącej wiodącym producentem opakowań e-commerce,
  • Ustawianie oraz dokonywanie korekt parametrów maszyn,
  • Praca w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy przy samodzielnej obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane techniczne,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:
  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, wysoką premię uznaniową oraz dodatek zmianowy,
  • Bogaty pakiet benefitów dla Ciebie i dla Twojej rodziny,
  • Realne możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwinięcia skrzydeł,
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia,
  • Pracę w zgranym zespole ludzi wspierających siebie nawzajem.

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Skontaktuj się z nami!

  • Praca Krapkowice
  • Operator maszyn Krapkowice
  • Operator Krapkowice
  • Krapkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055