Operator / Operatorka logistyki
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna komunikacja z kierowcami, dostawcami, klientami,
  • Przygotowanie dokumentacji towaru,
  • Wystawianie faktur,
  • Skanowanie towarów,
  • Wystawianie dokumentu CMR.

Nasze wymagania

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2/C1,
  • Znajomość specyfikacji przesyłek kosztowych,
  • Znajomość środowiska MS Office- Excel, Word,
  • Znajomość platformy trans.eu/timocom.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie transportowej, która otwiera nowy oddział w Polsce,
  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozpoczęcia między 8:00 a 9:00,
  • Możliwość czynnego udziału w rozwoju firmy na rynku polskim.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy transportowej, która otwiera swój oddział w Polsce poszukujemy Operatora/Operatorki Logistyki.

  • Praca Chorzów
  • Logistyk Chorzów
  • Operator Chorzów
  • Operator koparki Chorzów
  • Operator maszyn Chorzów
  • Operator wózków widłowych Chorzów
  • Operator maszyn budowlanych Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064