OPERATOR OKLEINIARKI Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
  • Kraków
Kraków, Dobry Początek ., 30-798 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
Ipracujzdalnie.pl Sp. z o.o.
6. 8. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• obsługa okleiniarki (oklejanie płyt i blatów)
• wykonywanie obróbki elementów zgodnie z specyfikacją techniczną i rysunkami
• dbanie o odpowiedni stan techniczny maszyny oraz utrzymanie czystości w obrębie pracy maszyny
• dbanie o zaplecze narzędziowe,
• kontrola jakości i zgodności wykonanych elementów ze zleceniem
• przygotowywanie elementów do obróbki i ich wykańczanie
• terminowe wykonywanie zleceń zgodnie z harmonogramem
• ocena i weryfikacja jakości produktów przed i po obróbce
• kontrola wymiarów gotowych elementów
• raportowanie wyników pracy w systemie online

Inne wymagania
przesłać CV na adres e-mail: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl
wykształcenie techniczne Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku operatora
• znajomość rysunku technicznego
• dobra organizacja pracy własnej
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• wykształcenie techniczne
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
• pracę w nowoczesnej firmie, zaawansowanej technologicznie
• komfortowe warunki pracy w

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Kraków
  • Operator Kraków
  • Operator koparki Kraków
  • Operator maszyn Kraków
  • Operator wózków widłowych Kraków
  • Operator maszyn budowlanych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567