Operator obróbki metalu/ Galwanizer
  • Osiek, oświęcimski, małopolskie
Osiek
HR TEAM Sp. z o. o.
7. 6. 2024
do uzgodnienia

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Operator obróbki metalu/ Galwanizer

Specyfikacja zakładu: Stamping - produkcja elementów tłoczonych z blach oraz taśm

Miejscowość: Osiek (obok Olkusza)

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy jako galwanizer
  • Znajomość obsługi automatu galwanizerskiego
  • Znajomość procesu kąpieli alkalicznych lub innego
  • Znajomość obróbki ścieków po galwanicznych
  • Dokładność i precyzja w pracy
  • Znajomość obsługi komputera ( Excel, Outlook - poziom podstawowy)
  • Orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane

Zakres obowiązków:

  • Obsługa automatu galwanizerskiego zawieszkowego i kontrola jakości powstałych powłok
  • Prace konserwacyjne, przezbrajanie zawieszek galwanicznych
  • Obsługa i dozowanie reagentów do kąpieli chemicznych, obsługa oczyszczalni ścieków
  • Obsługa systemu do zarządzania zasobami produkcji przedsiębiorstwa

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i wiedzy
  • System pracy: 2 zmiany po 8h (6-14, 14-22)
  • Premie świąteczne i uznaniowe

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Osiek
  • Operator Osiek Jasielski
  • Operator Osiek Mały
  • Operator Osiek
  • Operator maszyn Osiek
  • Operator maszyn Osiek Mały
  • Operator maszyn Osiek Jasielski
  • Osiek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080