Operator Obrabiarek Sterowanych Numerycznie
  • Białogard
Białogard, Białogard, zachodniopomorskie, Polska
Korpo
2. 8. 2024

Dołącz do czołowego producenta przekładni do wózków widłowych maszyn rolniczych i budowlanych. Zdobądź wiedzę i doświadczenie pracując na najnowocześniejszym parku maszynowym. Poznaj know-how stabilnej oraz nowoczesnej firmy produkcyjnej z niemieckim kapitałem. Jesteśmy spółką córka niemieckiej firmy Kordel Antriebstechnik GmbH. Od niemal 30 lat z sukcesem podbijamy światowy rynek wysokiej jakości przekładniami. Zapraszamy na www.korpo.eu Znajdź nas na Facebooku i Instagramie KORPOjawor

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako Operator Obrabiarek Sterowanych Numerycznie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (techniczne),
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywana pracę,
  • Osoby ambitne i poszukujące szans własnego rozwoju zawodowego,
  • Osoby lubiące wyzwania i gotowe zdobywać nową wiedze i umiejętności,
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze obrabiarek sterownych numerycznie.

To oferujemy

  • Możliwość awansu w strukturach nowo budującej się organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w stabilnej firmie produkcyjnej na umowę o pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym,
  • Przyjazne warunki pracy w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe 50% i 100% rozliczane i wypłacane comiesięcznie,
  • Dodatek w wysokości 7,00 zł brutto/godz., za pracę na II zmianie, 13,00 zł brutto/godz., za pracę na III zmianie,
  • Świadczenie z ZFŚS (talony świąteczne, dofinansowanie do urlopu),
  • Kartę lunchową,
  • Dodatkowy indywidualny program emerytalny PPE,
  • Ubezpieczenie zdrowotne Allianz,
  • Szkolenia,
  • Nowoczesny park maszynowy,
  • Odzież służbową spersonalizowaną.

  • Praca Białogard
  • Operator Białogard
  • Operator maszyn Białogard
  • Białogard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544