Operator obrabiarek CNC Tokarz/Frezer
  • Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, Wielkopolskie, Polska
BAMA COMPLEX
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
-obsługa i programowanie maszyn sterowanych numerycznie: frezarka lub tokarka,
-ustawianie maszyny i przygotowanie materiału do obróbki,
-monitorowanie procesu obróbki i dokonywanie ewentualnych korekt
sprawdzanie jakości wykonanej obróbki i dokonywanie ewentualnych poprawek,
-konserwacja oraz utrzymania w dobrym stanie maszyn i urządzeń,
-kontrola zgodności wykonywanych części z dokumentacją techniczną
uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
-współpraca z innymi działami (kontrola jakości, technologia),
-dbałość o ład i porządek na zajmowanym miejscu pracy,
-prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
Nasze wymagania:
-doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie: frezarka lub tokarka,
-motywacja do pracy i chęć zdobywania nowych doświadczeń,
-znajomość procesów obróbki wiórowej,
-znajomość rysunku technicznego,
-praca w systemie 2-zmianowym,
-znajomość narzędzi skrawających,
-zdolność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.),
-umiejętność pracy z różnymi materiałami (stale, aluminium, tworzywa sztuczne),
-produkcja elementów mało powtarzalnych,
-programowanie maszyny,
-umiejętność pracy w zespole i pozytywne podejście,
-odpowiedzialność i nastawienie na jakość,
-kreatywność i zaangażowanie,
-elastyczność i samodzielność w działaniu.
MILE WIDZIANE:
-Umiejętność obsługi zarówno frezarki, jak i tokarki.
Obsługa obrabiarki 5 osiowej (frezarka).
Obsługa: centrum tokarsko-frezarskie.
To oferujemy:
-pracę w renomowanej firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu ,która systematycznie się rozwija,
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-pracę w przyjaznej atmosferze,
-premie i dodatki za wyniki w pracy,
-praca w młodym i dynamicznym zespole.

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Tokarz Środa Wielkopolska
  • Operator Środa Wielkopolska
  • Operator maszyn Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851