Operator NDT
  • Jedlicze
Jedlicze, Jedlicze, podkarpackie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4314320

Obowiązki

  • wykonywanie badań nieniszczących w ramach posiadanych kwalifikacji,
  • właściwe dokumentowanie wyników badań nieniszczących,
  • prowadzenie rejestru badań nieniszczących,
  • weryfikacja aparatury badawczej,
  • wykonywanie innych obowiązków wynikających z obowiązujących przepisów instrukcji związanych z powierzonym zakresem czynności i zajmowanym

    stanowiskiem, w tym zleconych przez zwierzchnika służbowego.

Wymagania

  • wykształcenie średnie - techniczne,
  • min. 2 - letnie doświadczenie zawodowe,
  • uprawnienia NDT stopień 2 (VT, RT, PT, UT, MT) oraz UTT
  • znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, dokładność,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dyspozycyjność do pracy na projektach realizowanych w Polsce.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Jedlicze
  • Operator Jedlicze
  • Operator maszyn Jedlicze
  • Jedlicze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544