Operator myjni/granulacji
  • Kolbuszowa
Kolbuszowa, Kolbuszowa, podkarpackie, Polska
Newborn Plastic Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Firma Newborn Plastic Sp. z o.o. świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych w związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej zatrudni: Operatora myjni/ granulacji

Obowiązki

  • Obsługa maszyny lub linii produkcyjnej do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Monitoring parametrów technicznych i jakościowych wytwarzanego produktu,
  • Ocena jakości wyrobów w stosunku do wzorca,
  • Składowanie otrzymanych wyrobów i zagospodarowanie odpadów produkcyjnych,
  • Dbanie o stan techniczny urządzeń, porządek i przestrzeganie zasad BHP.
  • Raportowanie przebiegu zmiany.

Wymagania

  • Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn do produkcji tworzyw sztucznych,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowane pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + premie tonażowe, frekwencyjne oraz uznaniowe)
  • Wewnętrzy program szkoleń stanowiskowych pod okiem doświadczonych pracowników,
  • Możliwość awansu na wyższe stanowiska w zależności od zdobytych umiejętności i doświadczenia,

  • Praca Kolbuszowa
  • Operator Kolbuszowa
  • Operator maszyn Kolbuszowa
  • Kolbuszowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851