Operator/Montażysta Video w Dziale Kreatywnym
  • Ożarów
Ożarów, Ożarów, Masovian Voivodeship, Polska
Cosibella
6. 6. 2024

COSIBELLA - Miejsce, gdzie Twoje kreatywne pomysły stają się rzeczywistością!

Witaj w świecie, gdzie kreatywność spotyka się z innowacją, a każdy dzień to nowa szansa na tworzenie inspirujących projektów i podbijanie światowego rynku kosmetycznego. Jesteśmy firmą, która prężnie działa na wielu międzynarodowych rynkach i obsługuje ponad 40 tys. zamówień miesięcznie. Poszukujemy kreatywnej osoby gotowej podjąć wyzwanie i wnieść świeże spojrzenie do naszego zespołu. Cosibella to nie tylko marka. To społeczność kreatywnych umysłów, które kształtują przyszłość naszej firmy.

Dlaczego Cosibella?

Marki Własne: Oferujemy produkty kosmetyczne oraz dwie marki własne - SkinTra i HairTra, które cały czas rozwijamy.

Rozwój: Michał, Natalia, Karolina, Alina - to tylko kilka historii naszych pracowników, którzy zaczynali od różnych stanowiskach i rozwijają się dalej w naszej strukturze.

Działamy Jako Zespół: Współpracujemy, inspirujemy się nawzajem i wspieramy w każdym etapie. Razem osiągamy cele, które wydają się nieosiągalne.

Poznaj nasz świat:  strona internetowa & instagram

Aktualnie poszukujemy do naszego Działu Kreatywnego Operatora/Montażysty Video.

Miejsce pracy: Warszawa stacjonarnie/hybrydowo.

Wynagrodzenie: 36-40 zł/h (brutto za godzinę przy umowie zlecenie lub netto przy B2B).

Wymiar godzin: 160-168 h miesięcznie.

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Tworzenie i montowanie filmów produktowych, oraz materiałów wideo przeznaczonych na platformy Social Media (Facebook, Instagram, TikTok) i YouTube.
  • Realizacja nagrań dźwiękowych i wideo na potrzeby kampanii reklamowych i promocyjnych.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji koncepcji kreatywnych.
  • Zarządzanie biblioteką materiałów wideo.
  • Dbałość o jakość i spójność finalnych produktów.

Nasze wymagania:

  • Doskonała znajomość oprogramowania do obróbki i montażu materiałów filmowych, w tym Adobe Premiere Pro.
  • Zaawansowana wiedza z zakresu obsługi sprzętu audio-wideo i realizacji dźwięku.
  • Umiejętność przygotowania materiałów filmowych o różnym charakterze: filmy produktowe, wideoklipy, wywiady, rolki.
  • Doświadczenie zawodowe w branży, potwierdzone udostępnionym portfolio.
  • Kreatywność, inicjatywność.
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz sumienność w prowadzeniu projektów.
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Znajomość programów DaVinci Resolve.

Co oferujemy:

Wsparcie psychologów i coachów - Twoje zdrowie psychiczne jest dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy profesjonalne wsparcie.

Budżet szkoleniowy, dostęp do platform edukacyjnych, językowych oraz biblioteka pracownicza - Rozwijaj się w swojej dziedzinie i zdobywaj nową wiedzę dzięki naszym szkoleniom.

Budżet integracyjny - Wsparcie finansowe dla inicjatyw integracyjnych, które budują silne relacje w zespole.

Zniżki na asortyment i zabiegi w Cosibella Corner dla Ciebie i Twoich bliskich - Dbamy o Twój wygląd i dobre samopoczucie oraz Twoich najbliższych.

Masaże i konsultacje kosmetologiczne - Relaksuj się i dbaj o swój wygląd podczas pracy.

Dopłata do okularów, opieki medycznej i karty sportowej - Dbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, wspierając Cię w codziennych potrzebach.

Premia roczna - Twoja praca jest doceniana, dlatego oferujemy atrakcyjne premie za osiągnięcia.

Program poleceniowy - Polecaj nas jako pracodawcę i zdobądź dodatkowe korzyści!

Rekrutacja na stanowisko przewiduje 2 etapy:

I etap: Analiza CV oraz portfolio.

II etap: Spotkanie rekrutacyjne online ze specjalistką z działu HR i Kierownikiem Działu Social Media.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą na to stanowisku wyślij proszę swoją aplikację (CV) w formacie PDF oraz swoje portfolio. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami mailowo w ciągu tygodnia.

P.S. W aplikacji proszę umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cosibella sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000832314, NIP 5223180504, REGON 385746050 kapitał zakładowy 350 000,00 zł. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

  • Praca Ożarów
  • Operator Ożarów
  • Operator Ożarów Mazowiecki
  • Operator maszyn Ożarów Mazowiecki
  • Operator maszyn Ożarów
  • Ożarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851