Operator montażu i produkcji - dojazd / dofinansowanie
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obróbka wyrobów z wtryskarek;
  • pakowanie wyrobów z wtryskarek;
  • montaż wyrobów (branża medyczna i pozamedyczna);
  • reagowanie na nieprawidłowości w procesie;
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej;
  • raportowanie realizacji planu i problemów.

WYMAGANIA:
  • podstawowa umiejętność obsługi maszyn;
  • zdolności manualne, techniczne;
  • dyspozycyjność na wszystkie 3 zmiany.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę tymczasową - różni się to od zwykłej umowy o pracę tylko faktem, że jesteśmy agencją - należy się Tobie to samo co i innym ;)
  • wynagrodzenie podstawowe 4500 brutto miesięcznie;
  • premię frekwencyjno-wydajnościową - do 600 zł brutto miesięcznie;
  • pracę od poniedziałku do piątku - weekendy masz całkiem wolne;
  • pracę w systemie pracy 3 zmianowym (6-14-22) - za zmiany nocne dostajesz dodatek zgodnie z kodeksem pracy ;)
  • dofinansowanie do dojazdów do 300 zł lub dojazd autobusem pracowniczym;
  • ciekawą pracę, gdzie będziesz mógł zdobyć nowe doświadczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje zgłoszenie, nie wymagamy CV, ale będzie nam miło jeśli go prześlesz.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości zadzwoń pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690