Operator montażu
  • Rzeszów
operator montażu
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Chcesz pracować na jedną lub dwie zmiany? Aplikuj!

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: operator montażu.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów ul. Innowacyjna.

Oczekujemy

  • zdolności manualnych, zmysłu technicznego
  • dokładności
  • znajomości obsługi narzędzi pomiarowych np. suwmiarki
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane posiadanie uprawnień SEP / UDT suwnice, żurawie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę na 1 lub 2 zmiany w zależności od działu
  • szkolenia przygotowujące do pracy
  • wynagrodzenie w wysokości 4500-4700 brutto / msc + premie do 15%
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą

Zadania

  • montaż komponentów na podstawie instrukcji
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • ocena wizualna komponentów
  • dokumentowanie efektów wykonywanej pracy
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP

  • Praca Rzeszów
  • Operator Rzeszów
  • Operator koparki Rzeszów
  • Operator maszyn Rzeszów
  • Operator wózków widłowych Rzeszów
  • Operator maszyn budowlanych Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567