Operator montażu - 3 zmiany (również osoby z orzeczeniem)
  • Pcim
Pcim, Pcim, Małopolskie, Polska
KLGS Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Firma KLGS sp. z o.o., należąca do międzynarodowej spółki oraz działająca na rynku przetwórstwa tworzyw konstrukcyjnych poszukuje pracownika na stanowisko:
Pakowacz ręczny - pracownik produkcji
Twój zakres obowiązków:
- Ocena wizualna detali
- Sortowanie wyrobów
- Pakowanie produktów
Nasze wymagania:
- Umiejętności pracy w zespole
- Zdolności manualnych
- Sumienności
- Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym w ruchu ciągły
To oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
- Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy
- Wysoki standard warunków pracy w nowoczesnej hali
- Bardzo dobrą atmosferę w pracy
- Dodatkowe bonusy w ramach pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci (paczki świąteczne, vouchery, bony zakupowe)
- Nieodpłatny dostęp do wsparcia prawnika
- Owocowe czwartki
- Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
- Spotkania integracyjne
Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod nr tel. 12 274 32 23 lub odwiedzając naszą firmę w Pcimiu (Pcim 1512). Prosimy o przesłane CV na adres @ bądź kontakt telefoniczny.

  • Praca Pcim
  • Operator Pcim
  • Operator maszyn Pcim
  • Pcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075