Operator monitoringu w obiekcie logistycznym Sosnowiec k. Strykowa
  • Stryków
Stryków, Stryków, łódzkie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
12. 10. 2024

Poszukujemy operatora monitoringu do pracy w ochronie obiektu logistycznego w Sosnowcu k. Strykowa.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zaawansowanego systemu monitoringu wewnętrznego (obserwacja magazynów, śledzenie paczek, reagowanie na różnego typu incydenty)
  • Prowadzenie dokumentacji ochrony, tworzenie raportów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (zmiany na dzień i na noc, według grafiku)
  • Sprawna obsługa komputera (w tym Word, Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu CCTV
  • Gotowość do samodzielnych dojazdów do pracy (nie prowadzimy przewozów pracowniczych)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenia i możliwość stałej współpracy
  • szkolenie stanowiskowe
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach