Operator monitoringu/pracownik ochrony w sklepie spożywczym
  • Libiąż
Libiąż, Libiąż, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
22. 3. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Miejsce pracy: Chrzanów

Opis stanowiska: Szukamy pracowników ochrony na stanowisku operatora monitoringu oraz detektywa sklepowego w Chrzanowie. Praca w obiekcie handlowym po 10/12h pomiedzy godzinami 6:00-22:00.  Grafik dni pracujących oraz godzin do ustalenia.

  • Nadzór nad nad halą sprzedaży za pomocą monitoringu jak i również obchody sklepu
  • Prowadzenie dokumentacji obiektowej
  • Obsługa komputera
  • Bieżąca współpraca z dyrekcją sklepu
  • Nadzór nad realizacją procedur

Oczekujemy:

  • Umiejętności pracy w zespole
  • Obsługa systemów monitorujących oraz komputera
  • Praca na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Niekaralność

Oferujemy:

Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń

  • Umowa zlecenie i stawka 27,70 brutto/godzina
  • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub o kontakt telefoniczny 7.8.5 5.6.4 9.2.3 w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

  • Praca Libiąż
  • Operator Libiąż
  • Operator maszyn Libiąż
  • Pracownik fizyczny Libiąż
  • Pracownik biurowy Libiąż
  • Pracownik produkcji Libiąż
  • Libiąż - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551