Operator mieszalni
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Opis stanowiska:

Realizowanie produkcji zgodnie z obowiązującymi zasadami
Utrzymanie czystości w miejscu pracy i w jego otoczeniu
Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie używanych urządzeń i wyposażenia na stanowisku pracy
Przestrzeganie wszystkich przepisów i procedur bezpieczeństwa, w tym związanych z BHP, ochroną przeciwpożarową oraz zgodność z normami ISO i instrukcjami dotyczącymi pracy i stanowiska

Oferujemy:

Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatek za pracę w systemie zmianowym
Nadgodziny płatne 100%
Bogaty fundusz świadczeń socjalnych

Wymagania

Wymagania:

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509