Operator Maszyny Sortującej
  • Grójec
Grójec, Grójec, Masovian Voivodeship, Polska
Europejskie Centrum Owocowe Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Grójec

Twój zakres obowiązków

  • obsługa w pełni automatycznych maszyn do sortowania owoców
  • parametryzacja maszyn zgodnie z instrukcjami
  • dbanie o należyty stan maszyn oraz urządzeń
  • ocena jakościowa owoców
  • ścisła współpraca z innymi działami oraz z sadownikami

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany) oraz w soboty
  • inicjatywa, otwartość, umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze zautomatyzowanych procesów produkcyjnych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe (5670zł brutto) + premia
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa na okres próbny, po okresie próbnym preferujemy podpisanie umowy na czas nieokreślony)
  • prywatną opiekę medyczną Medicover finansowaną przez pracodawcę
  • kartę sportową Medicover Sport na bardzo preferencyjnych warunkach
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • system szkoleń (szkolenia wewnętrzne oraz szkolenia zewnętrzne prowadzone przez producentów maszyn)
  • rozwój zawodowy poprzez zdobycie doświadczenia w zautomatyzowanym procesie produkcji, możliwość awansu wewnętrznego
  • duży parking pod firmą

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Europejskie Centrum Owocowe jest jednym z największych producentów i dystrybutorów owoców i warzyw w Polsce. Nasze produkty znajdują odbiorców na 23 rynkach zagranicznych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Europejskie Centrum Owocowe sp. z o.o z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Europejskie Centrum Owocowe sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Na Uboczu 2/53. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Grójec
  • Operator maszyn Grójec
  • Operator Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370