Operator maszyny przeładunkowej w Dębicy
  • Dębica
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Metkom Sp. z o.o.
16. 10. 2024

Miejsce pracy: Metkom Sp. z o.o., Pustynia 31A, 39-200 Dębica Zakres obowiązków:
- praca na maszynie przeładunkowej Fuchs,
- załadunek i rozładunek złomu,
- dbałość o powierzony sprzęt.
Oczekiwania:
- uprawnienia na koparki (klasa 1),
- doświadczenie w pracy na maszynach,
- dokładność w wykonywaniu obowiązków,
- umiejętność pracy w zespole,
- samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
- dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6.00 – 14.00 oraz 14.00 -22.00).
Zapewniamy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- benefity pracownicze, tj. dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie NNW,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia pracy oraz pozytywną i przyjazną atmosferę.

  • Praca Dębica
  • Operator maszyn Dębica
  • Operator Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 688
    16 406