Operator maszyny pakującej (warzywa i owoce)
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Duijndam Works Sp. z o.o.
20. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ustawianie maszyny zgodnie z wymaganiami dotyczącymi rodzaju i wielkości pakowanych produktów,
  • monitorowanie pracy maszyny, aby zapewnić płynne i efektywne działanie,
  • wymiana materiałów pakujących, takich jak folia, opakowania, etykiety itp.,
  • kontrolowanie jakości pakowanych produktów,
  • wykrywanie i usuwanie ewentualnych usterek lub problemów technicznych maszyny,
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz
  • współpraca z innymi członkami zespołu.

WYMAGANIA:
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dyspozycyjności na dłuższy okres
  • odpowiedzialności i samodzielności
  • własnego środka transportu lub gotowości dojazdu do pracy udostępnionym rowerem (do 10 km)

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie – €13.99 brutto/godz.
  • zwrot kosztów transportu powyżej 10 km – €0,10/km
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld oraz Vakantiedagen)
  • cotygodniowe wypłaty bezpośrednio na Twoje konto
  • od pierwszego dnia pracy obejmujemy Cię programem emerytalnym Plus-Pensioen od Stipp
  • komfortowe zakwaterowanie* ze znakiem jakości SNF – €127 tygodniowo (*w zależności od dostępnych miejsc)
  • ubezpieczenie zdrowotne – €35.56 tygodniowo – z możliwością dofinansowania (Zorgtoeslag) do €123 miesięcznie
  • transport do i z miejsca pracy
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • wsparcie koordynatorów
  • łatwy dostęp poprzez aplikację mobilną do wszystkich dokumentów związanych z zatrudnieniem (paski wypłat, umowa, rozliczenia roczne)

  • Praca opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026