Operator Maszyny Klejącej – Aleksandrów Kujawski
  • Aleksandrów Kujawski
Aleksandrów Kujawski, Aleksandrów Kujawski, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
DRUKPAK Spółka z o.o.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyny klejącej Ustawianie i przezbrajanie maszyny Prowadzenie procesu klejenia zgodnie ze specyfikacją technologiczną Kontrola jakości procesu Obsługa programu do zarządzania zleceniami produkcyjnymi WYMAGANIA: Doświadczenie w obsłudze maszyn klejących Znajomość procesu klejenia opakowań Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym Mile widziane wykształcenie kierunkowe (poligraficzne) OFERUJEMY: Pracę w środowisku produkcyjnym w dużej firmie o ugruntowanej pozycji Możliwości rozwoju zawodowego Atrakcyjny system premiowy Szkolenia wewnętrzne Rynkowe wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

  • Praca Aleksandrów Kujawski
  • Operator maszyn Aleksandrów Kujawski
  • Operator Aleksandrów Kujawski
  • Aleksandrów Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392