Operator maszyny honowania (m/k)
  • Bukowiec
Bukowiec, Bukowiec, Łódzkie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
28. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zakres zadań:

  • prowadzenie procesu honowania w zakładzie,
  • obsługa maszyny i narzędzi do procesu honowania,
  • obsługa narzędzi pomiarowych jak np. suwmiarka, mikrometr, zegary pomiarowe,
  • zgłaszanie nieprawidłowości przełożonym.
Wymagania:
  • praktyczna znajomość procesu honowania (w zakładzie produkcyjnym, w zakładzie mechaniki),
  • umiejętność posługiwania się narządami pomiarowymi,
  • znajomość narzędzi honowniczych np. osełek,
  • znajomość rysunku technicznego.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowa o pracę bezpośrednio z zakładem pracy,
  • praca w systemie 1-zmianowym 6:00-14:00 od poniedziałku do piątku,
  • nowoczesny park maszynowy,
  • szkolenia,
  • karta multisport,
  • ubezpieczenie zdrowotne luxmed,
  • dodatek stażowy po 1 roku pracy - 13 pensja,
  • premie zadaniowe - uznaniowe,
  • premie półroczne za frekwencje,
  • premie stażowe oraz uznaniowe przyznawane indywidualnie.

  • Praca Bukowiec
  • Operator maszyn Bukowiec
  • Operator Bukowiec
  • Bukowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696