Operator maszyny falcującej- Pruszków
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Mazowieckie, Polska
OK JOB
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Miejscowość: Pruszków
Nazwa stanowiska Operator maszyny falcującej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- Przestrzeganie zasad BHP i p.poż.
- Przestrzeganie regulaminów, procedur, instrukcji i innych obowiązujących zasad. - Dbałość o powierzone mienie, wyposażenie i porządek w miejscu pracy. - Wykonywanie poleceń przełożonych.
- Wykonywanie powierzonego zadania (falcowania) zgodnie z poleceniami kierownika, karta zlecenia, założoną technologią, normami jakościowymi,
- Zachowanie czystości linii produkcyjnej
- Kontrola i prawidłowe ustawienie czytnika kodów kreskowych, oraz innych urządzeń kontrolnych. - Prawidłowe wypełnianie kart zlecenia (GMP, ISO, 5S)
- Sprawdzenie wszystkich materiałów potrzebnych do wykonania zlecenia przed przystąpieniem do realizacji - Odkładanie kartonów zbiorczych z wyrobem gotowym na palety zgodnie z opisem w tabeli pakowania
- Transport ręczny półproduktu do falcowania oraz towaru gotowego
WYMAGANIA
- minimum 2 lata samodzielnej obsługi maszyn falcujących Guk, Stahl, Herzog & Heymann
- mile widziana znajomość procesów poligraficznych (druk, krojenie, falcowanie)
- znajomość obsługi komputera
OFERUJEMY:
- Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
- Pracę w systemie 3 zmianowym
- Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
- Dofinansowanie do pakietów sportowych

  • Praca Pruszków
  • Operator maszyn Pruszków
  • Operator Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848