Operator maszyny
  • Żary
Żary, Żary, lubuskie, Polska
Stoelzle Lausitz Poland Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko operator maszyny.Praca w miejscowości: Wymiarki, lubuskie

Główne obowiązki

  • Obsługa, kontrola i regulacja maszyny formującej szkło
  • Kontrola bieżąca wyrobu: ważenie, analiza wzrokowa wyrobu, wpisywanie danych kontrolnych do raportu dla Działu Kontroli Jakości.
  • Kontrola i regulacja kropli szklarskiej.
  • Stosowanie i przestrzeganie norm jakościowych

Oczekujemy od Ciebie

  • pracowitość
  • sumienność
  • uczciwość
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Rzetelność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • wsparcie w procesie wdrożenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • umowę o pracę,
  • miesięczną premię,
  • dodatki za pracę w niedzielę i święta
  • dofinansowanie urlopu
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatki świąteczne

  • Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo.
  • stawka zostanie podana po kontakcie telefonicznym/osobistym

  • Praca Żary
  • Operator maszyn Żary
  • Operator Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567