Operator maszyny
  • Brwinów
operator maszyny
Brwinów, Brwinów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 8. 2024

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator Maszyny do pracy w stabilnej firmie z siedzibą w Brwinowie.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za obsługę maszyn i urządzeń przystosowanych do produkcji produktów dla żywności (opakowania, wieczka), produktów dla farmacji (blistry, saszetki) oraz produktów dla branży kosmetycznej (tuby, saszetki, opakowania).

Oferujemy stałe zatrudnienie w systemie 4-brygadowym oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do składania aplikacji poprzez nasz formularz aplikacyjny.

Czekamy na Twoje zgłoszenie i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej (3-zmianowej 4-brygadowej)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • wynagrodzenie w przedziale 27,70-35 zł/h brutto zależne od Twojego doświadczenia
  • premię uznaniową
  • szkolenie wprowadzające
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do obiadów
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • perspektywę rozwoju w ramach struktury Firmy
  • dowóz pracowniczy z kierunku Warszawy (Warszawa Zachodnia-Brwinów)

Zadania

  • przygotowanie oraz obsługa maszyn zgodnie ze specyfikacją zleceń
  • prawidłowe wprowadzanie danych w systemie
  • odbieranie gotowego wyrobu z linii produkcyjnej
  • kontrola jakości produktów
  • udział w przeglądach technicznych maszyn
  • obsługa magazynu narzędzi do produkcji opakowań

  • Praca Brwinów
  • Operator maszyn Brwinów
  • Operator Brwinów
  • Brwinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567