Operator maszyn>Panie i Panowie> od zaraz> Żywiec
  • Żywiec
operator maszyn>Panie i Panowie> od zaraz> Żywiec
Żywiec, Żywiec, Silesian Voivodeship, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn w dziale wykończeń (montaż, znakowanie, kontrola jakości itp.).
  • montaż przewodów
  • kontrola przewodów, wypełnianie arkuszy pracy.
  • kontrola przejmowanego stanowiska po poprzedniej zmianie.
  • segregowanie odpadu (żel, przewody gumowe).
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:
  • rozwiniętych zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe 25,70 zł brutto/h
  • dodatek nocny 20% liczony od stawki godzinowej (tj. 5,14 zł brutto do każdej godziny pomiędzy 21:50 a 05:50)
  • premia produkcyjna do 250 zł brutto
  • pracę w trybie 3 zmianowym (poniedziałek -piątek)
  • umowa o pracę tymczasową (odprowadzamy wszystkie składki, prawo do urlopu i płatnego L4)
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i wiele innych dodatkowych korzyści
  • szybki proces zatrudnienia (dokumenty w wersji online)

  • Praca Żywiec
  • Operator maszyn Żywiec
  • Operator Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782