Operator maszyn - Żory
  • Żory
Żory, Żory, Śląskie, Polska
DSV Services Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa komputera

  • Obsługa instalacji zgodnie z planem produkcji

  • Kontrola procesu produkcji i prowadzeniem procesu technologicznego

  • Obsługa automatycznej linii pakującej

  • Oznaczanie i ewidencjonowanie gotowego produktu zgodnie z procedurami

  • Stosowanie właściwej procedury pakowania wyrobów

  • Kontrolowanie wagi wyrobów i tym samym dbanie o utrzymanie tolerancji wagowej

  • Dbanie o wykonanie normy i podnoszenie wydajności produkcji

  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 12 godzinnym

  • Samodzielność, zaangażowanie, dokładność

  • Odpowiedzialność za wykonywanie zadań

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę bez pośredników

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 12 godzinnym (2 zmiany 6.00 -18.00, 18.00 - 06.00)

  • Pomoc we wdrożeniu w nowe obowiązki

  • Kartę multisport oraz ubezpieczenie zdrowotne

  • Praca Żory
  • Operator maszyn Żory
  • Operator Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293