Operator Maszyn - Żółtki
  • Choroszcz
Choroszcz, Choroszcz, Podlaskie, Polska
WestRock
22. 2. 2024

WestRock Bialystok - producent opakowań, w związku z rozbudową zakładu, zatrudni na stanowisko:
OPERATOR MASZYN
Miejsce pracy: Żółtki (gm. Choroszcz)
Obowiązki:
- Obsługa i nadzorowanie maszyn introligatorskich
- Przeprowadzenie procesu produkcji zgodnie z dokumentacją technologiczną, wymaganą wydajnością, jakością i zamówionym nakładem.
- Utrzymywanie maszyny w należytym stanie technicznym.
Oczekiwania:
- Roczne doświadczenie w obsłudze maszyn lub absolwent Technikum Mechanicznego
- Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność.
- Dokładność i dbanie o szczegóły.
- Dobra organizacja pracy i terminowość.
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
- Stabilną pracę
- Pełne szkolenie stanowiskowe
- Możliwość rozwoju zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji
- Pakiet socjalny: dofinansowanie do wakacji oraz świąt,
- Karta Multisport
- Prywatna opieka medyczna
- PPE
- Dofinansowania do nauki języków
- Imprezy Integracyjne
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres @ W tytule maila proszę wpisać OPERATOR
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Choroszcz
  • Operator maszyn Choroszcz
  • Operator Choroszcz
  • Choroszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714