Operator maszyn - zmiana weekendowa
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Hutchinson
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola parametrów podczas produkcji
  • Kontrola wyrobów i ich pakowanie

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy na produkcji
  • Chęci i możliwości do podjęcia stabilnego zatrudnienia od zaraz

OFERUJEMY:
  • Ciekawą pracę w ramach nowoczesnej, międzynarodowej organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilność zatrudnienia i przyjazne środowisko pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony na święta, dofinansowanie wczasów pod gruszą, paczki mikołajkowe dla dzieci)

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Ubezpieczenie NNW

  • Program Medicover Sport – dofinansowanie

  • Dofinansowanie kosztów transportu do pracy

  • Praca Żywiec
  • Operator maszyn Żywiec
  • Operator Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179