Operator maszyn zbrojarskich
  • Pruszków
operator maszyn zbrojarskich
Pruszków, Pruszków, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Poszukujemy dobrze zorganizowanych i odpowiedzialnych osób na stanowisko operator maszyn zbrojarskich.

Oferujemy pracę u wiodącego producenta zbrojeń budowlanych z oddziałem w Pruszkowie.

U tego pracodawcy możesz liczyć na stabilne zatrudnienie, godziwe wynagrodzenie oraz atrakcyjne dodatki.

Miejsce pracy: 05-800 Pruszków

Aplikuj przez formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane
  • chęci i gotowości do podjęcia stałego zatrudnienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę 8 godzin dziennie w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • wolne weekendy
  • wynagrodzenie podstawowe 6000-7500 zł brutto
  • premię regulaminową w wysokości 11% wynagrodzenia
  • premię uznaniową od 300 do 900 zł miesięcznie
  • możliwość korzystania z ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia świąteczne, pożyczki)
  • opieka medyczna

Zadania

  • praca przy produkcji prefabrykatów zbrojarskich
  • obsługa maszyn zbrojarskich
  • gięcie prętów
  • prostowanie prętów zbrojeniowych

  • Praca Pruszków
  • Operator maszyn Pruszków
  • Operator Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836