Operator maszyn z uprawnieniami UDT na wózki widłowe
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
26. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • transport materiałów na obszarze firmy,
  • dostarczanie komponentów na linie produkcyjne,
  • prosta obsługa maszyn,
  • montaż komponentów/części,
  • kontrola wyrobu produkcyjnego (np. rur wlewowych do baków, baków paliwowych).
  • Przed rozpoczęciem pracy przeprowadzane jest 2-tygodniowe szkolenie stanowiskowe, które kończy się testem. Szkolenie jest 100% płatne.

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe - wymagane,
  • rzetelność i zaangażowanie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • chęci do pracy w systemie zmianowym,
  • dyspozycyjność do pracy w weekendy.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład,
  • pracę w systemie 3-zmianowym w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
  • 50% dodatku za pracę w godziny nadliczbowe,
  • 20% dodatku za pracę w godzinach nocnych,
  • premię uznaniową do 240 zł brutto,
  • pełne szkolenie BHP i stanowiskowe,
  • ścieżka kariery i możliwość rozwoju,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • zamknięty parking pracowniczy,
  • premię za polecenie pracownika 400 zł
  • opiekę koordynatora.

  • Praca Lublin
  • Operator maszyn Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Operator maszyn budowlanych Lublin
  • Operator Lublin
  • Operator koparki Lublin
  • Operator wózków widłowych Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941