Operator maszyn z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
HRQ Ability
8. 5. 2024

HRQ Ability Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808.
Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w branży samochodowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator maszyn
Obowiązki:
• Obsługa maszyn produkujących (produkcja elementów gumowych do samochodów)
• Kontrola jakości wykonanych elementów
Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Rzetelność i pracowitość
• Gotowość do podjęcia stałej pracy
• Praca w otoczeniu maszyn w ruchu
Do aplikowania zachęcamy szczególnie kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bez pośredników,
• bogaty pakiet socjalny: posiłki regeneracyjne, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, prywatna opieka medyczna, karta multisport
• Praca w dużej, stabilnej firmie, ceniącej pracowników z długim stażem pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

  • Praca Żywiec
  • Operator maszyn Żywiec
  • Operator Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293