Operator maszyn z językiem niemieckim. Praca również dla par. Wysokie zarobki!
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
JOBWISE
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • napełnianie i wyposażanie systemów produkcyjnych (nawijarek) w produkcję ogniw guzikowych do mikrobaterii
  • obsługa i konfiguracja ultranowoczesnych maszyn przewijających
  • pełny monitoring procesu produkcyjnego oraz rozwiązywanie problemów na maszynach
  • przeprowadzanie regularnych kontroli wizualnych i jakościowych
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
  • wymiana mechanicznych części eksploatacyjnych
  • bezpośrednie raportowanie do kierowników zmiany w przypadku wystąpienia usterek
  • praca w cleanroomie i związane z tym przestrzeganie najwyższych wytycznych higieny i czystości
  • system pracy 3 zmianowy (4-brygady)

WYMAGANIA:

  • własne auto (mile widziane)
  • język niemiecki minimum B1
  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 2900-3100 €-netto
  • brak Zeitkonta
  • stabilną pracę na dłuższy okres
  • niemiecką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
  • pokoje jednoosobowe z dostępem do bezpłatnego wi-fi
  • cykliczne podwyżki i premie
  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskiego koordynatora

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

115 225
21 045