Operator maszyn z doświadczeniem technicznym
  • Szamotuły
Szamotuły, Szamotuły, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla firmy z branży spożywczej poszukujemy osób, które wesprą naszego Klienta w dziale produkcji na stanowisku Operatora maszyn.

Zadania:

  • prowadzenie procesu produkcyjnego na linii zgodnie ze standardami firmy i dokumentacją,
  • nadzór, przezbrajanie i usuwanie usterek maszyny produkcyjnej,
  • kontrola jakości produktu i realizowanie założonych celów.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub przy obsłudze technicznej maszyn/ urządzeń zautomatyzowanych,
  • wykształcenia minimum zawodowego o profilu mechanicznym, technicznym,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u klienta z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • premię zależną od poziomu realizacji celów plus system nagród pieniężnych,
  • pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Praca Szamotuły
  • Operator maszyn Szamotuły
  • Operator Szamotuły
  • Szamotuły - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584